PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600747}
7,4 379
ocen
7,4 10 1 379
Mere Brother Ki Dulhan
powrót do forum filmu Mere Brother Ki Dulhan

np. do: "Dil se" - Kush stojący na pociągu w tytułowej piosenkce,
"3 idiotów" - jazda skuterem, rozmowy Kusha z kumplami
"My name is Khan" - brat Dimple zachowywał się podobnie jak Rizwan
"Namastey London" - Dimple z szampanem w dyskotece
"Księżnickza i cesarz" - piosenka Isq risk przy Taj Mahal
"Żona dla zuchwałych" - scena z pociągiem w piosence tytułowej
"Qayamat se qayamat tak" -dialog głównych bohaterów "Nie możemy uciec, bo ja nie jestem Aamir Khan, a ty nie jesteś Juhi Chawla" :D
"Andaz apna apna" - Kush przebrał się identycznie jak Aamir, aby odjechać z ukochaną (siwa broda itp.)

Czy ktoś jeszcze coś dostrzegł? :)

ocenił(a) film na 8
_Summer_

Chyba każdy :P O to chodziło twórcom filmu. Zobacz na YT making of- sami to potwierdzają :P Co do tytułowej piosenki, jest ona swoistego rodzaju hołdem, oddanym trzem "największym" Khan'om Bollywood- SRK, Aamir'owi i Salman'owi. Możesz zauważyć, że jest podzielona na 3 części- lotnisko(film Aamira), ulica(Salman) i pociąg(SRK) :)

kitty113

Nie zauważyłam żadnego nawiązania do filmów z Salmanem. Do jakiego filmu miałoby to być?
Wiem, ze to było celowe, w filmach z Imranem często można spotkać nawiązania szczególnie do filmów z Aamirem.

ocenił(a) film na 8
_Summer_

Do Dabangg. Zobacz sobie na YT piosenkę Udd Udd Dabangg, głównie chodzi o te charakterystyczne ruchy z paskiem od spodni :)

kitty113

A do jakiego Aamirowego filmu nawiązują (ta część na lotnisku) bo nie bardzo wiem?

ocenił(a) film na 8
AnixKajol

Kolor szafranu (Rang de basanti)

kitty113

NIe pamieta

mrogozinska111

Nie pamietam aby w Rang de basanti akcja toczyla sie na lotnisku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones