PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124227}

Ogrodnik

Baghban
7,8 150
ocen
7,8 10 1 150
Ogrodnik
powrót do forum filmu Ogrodnik

daje do myślenia

ocenił(a) film na 7

Dobry film nad treścią którego warto się zastanowić bo pewnie podobne sytuacje się zdarzają. Wspaniale gdy rodzice potrafią wychować swoje dzieci tak aby na starość mieć pomoc i wsparcie z ich strony. Jednak różnie to bywa i czasami dzieci okazują się niewdzięczne. W filmie poruszony jest właśnie taki problem. Ja tylko nie rozumiem jednego, dlaczego rodzice w pełni sił, samodzielni, kochający się, mający własny piękny duży dom, upierają się aby mieszkać ze swoimi dziećmi? No tak, kochają swoje dzieci i tęsknią za nimi. Ale siebie nawzajem także kochają i to o wiele mocniej, i także okrutnie za sobą tęsknią. Więc w imię czego godzą się przez kilka miesięcy na rozłąkę, tęsknotę, łzy, złe traktowanie i bycie nieszczęśliwymi? Tego to ja pojąć nie mogę. Sytuacja w filmie została według mnie stworzony na siłę bo jest po prostu bez sensu.
Poza tym świetny jak zawsze Amitabh Bachchan.

aam38

Z tego co ja zrozumiałam, ten piękny duży dom nie był ich, oni go wynajmowali, a w momencie, gdy ojciec wziął pożyczkę w banku, w którym pracował, żeby móc kupić jednemu z synów samochód, on i żona zostali bez żadnych oszczędności i środków do życia. Nie mogli zostać w tamtym domu. Całe życie wszystko dawali dzieciom, a o sobie nie pomyśleli, gdyż z góry zakładali, że dzieci na pewno zaopiekują się nimi na starość. Na końcu Amitabh Bachchan i jego żona mają środki do życia z wydania książki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones