PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772566}

Pink

7,8 870
ocen
7,8 10 1 870
Pink
powrót do forum filmu Pink

Dobry!

ocenił(a) film na 8

Film dla ludzi którzy potrafią oglądać tego typu kino.
Film porusza temat który jest powszechny nie tylko w Indiach, lecz na całym świecie. Dokładnie ochrone moralności i bezpieczeństwa kobiet.

Wspaniały Amitabh Bachchan w roli obrońcy

Mysle ze ze za film mogą zabierać się smiało osoby, które rozumieją i lubią tego typu kino

Moja ocena to 8! takie mocne
Polecam

mrogozinska111

A czy to bardziej normalny dramat [chodzi mi o brak scen tańca i śpiewu], czy taki bollywoodzki misz-masz?

ocenił(a) film na 8
Pyrogenus

Taki normalny dramat... hmmm niepowiedziałabym... Film jest dobry w swej prostocie a zarazem tak trudny. Piosenki są w tle. Tańca brak. Szczerze polecam :)

mrogozinska111

Dzięki, może się skuszę.

ocenił(a) film na 8
Pyrogenus

polecam :)

ocenił(a) film na 9
mrogozinska111

Dołączam sie do poleceń. Film jest rewelacyjny. Bollywood to jak widać nie tylko tance i śpiew ale tez bardziej rozbudowane kino. Moja ocena to 9, absolutnie zasłużona.

ocenił(a) film na 8
Mariszka_

Tak film fenomenalny i głeboki... Dużo uroku i powagi dodał mu prześwietny Amitabh Bachchan.. Cieszy mnie że filmy bolly są coraz bardziej znane w Polsce :)

ocenił(a) film na 7
mrogozinska111

Dobry, przemowy adwokata bardzo dobre, dają do myślenia płci męskiej. Cały czas tylko te dziewczyny były dla mnie za mdłe i zbyt grzeczne. Na ich miejscu wydzierałabym się w niebogłosy i nie dała sobie w kasze dmuchać. Zbyt skromne, cały film miałam ochotę ich solidnie zwyzywać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones