PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701842}

Raees

7,3 1 077
ocen
7,3 10 1 1077
Raees
powrót do forum filmu Raees

Rewelacja!

ocenił(a) film na 9

Bardzo lubię SRK, choć ostatnio jego filmy wzbudzały we mnie mieszane uczucia.
"Raees" to powrót do przeszłości w najlepszym wydaniu. Jest tu wszystko, za co pokochałam jego filmy: akcja, romans, dramat, humor, świetne kostiumy i tańce oraz znakomite aktorstwo. Shahrukh gra tu tak lekko,niemalże od niechcenia. Ta rola rzeczywiście idealnie do niego pasuje. Pozostała obsada także bez zarzutu, choć peany na cześć Nawazzudina - grającego inspektora policji - w indyjskiej prasie, wydają mi się przesadzone. Gra dobrze, ale absolutnie nie zauważyłam, by przyćmił samego Khana, co sugerowano.
Film znakomicie się ogląda, choć nie jest to typowy romans. Koniecznie obejrzyjcie! Zapewniam, że warto!

ocenił(a) film na 10
kazaam18

Ojjj bardzo bym chciała. A wiesz może czy jest już dostępny online?

Malvishia

Jest dostępny z napisami na portalach z filmami online, trzeba chwilkę poszperać.

użytkownik usunięty
Malvishia

jest na Polskim Netflixie, polecam! :-)

ocenił(a) film na 10

Och taak, już mam go za sobą nie jeden raz <3 właśnie za pośrednictwem netflixa ;)

ocenił(a) film na 8
kazaam18

Film pokazuje rzadziej oglądaną twarz Shahrukha, podobało mi się ;) A partnerka?... Wystarczy obejrzeć więcej jego filmów niż dwa lub trzy, aby wiedzieć, że przy SRK naprawdę dobrze wypadają (nie bledną) tylko te najpiękniejsze i najbardziej utalentowane :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones