PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662308}

Special 26

Special Chabbis
7,1 175
ocen
7,1 10 1 175
Special Chabbis
powrót do forum filmu Special Chabbis

Kapitalny !

ocenił(a) film na 9

Mogę powiedzieć,że to najlepszy sensacyjny film bollywood jaki do tej pory widziałam.Bardzo dobrze i sensownie zrobiony, logiczny, bez tak częstych w filmach bollywood naciąganych i naiwnych scen. Tutaj złapałam się na tym, że kilka razy spodziewałam się jakiegoś zakończenia sceny typowego właśnie dla bolly i byłam bardzo mile zaskoczona że właśnie takie nie było. Może w niektórych momentach akcja mogłaby troszkę przyspieszyć ale nie będę się czepiała takich drobiazgów. Wszyscy aktorzy świetnie zagrali, ale najbardziej podobał mi się oficer CBI (Manoj Bajpai), był świetny w swojej roli, zwłaszcza pod koniec. Film bardzo polecam. Aż trudno uwierzyć,że jest oparty na faktach i że takie rzeczy dzieją się naprawdę.

aam38

Zgadzam się, ja również pozytywnie się zaskoczyłam tym filmem. Wciągająca fabuła, świetne aktorstwo i czysta akcja bez zbędnego patosu. Końcówka zaskakuje, to się nazywa oszustwo doskonałe! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones