PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175670}

A Love Legend

Veer-Zaara
7,9 8 025
ocen
7,9 10 1 8025
Veer Zaara
powrót do forum filmu Veer-Zaara

CUDOWNY!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8

film porpostu przecudny!!! jestem pod ogromnym wrażeniem.. piękny

użytkownik usunięty
girl07710

Każdy Bolly film ma w sobie jakąś magię... Niestety jest ona miejscami męcząca...
Po 2 h płaczu na "V-Z"... przychodzi czas na parę godzin spokojnego 8 h snu, budzimy się i nasz organizm myśli o jedzeniu... jednak jak tak można jeść? Bez jakiegoś filmu... oczywiście zauroczeni wczorajszym seansem, blisko po 12h przerwie włączamy film jeszcze raz :D :P:P

Jednak Bolly dramaty mogą działać nawet uspokajająca. Jak ja jestem okropnie wkurzona, jednak nie do tego stopnia by płakać, by złość mnie opuściła zawsze puszczam sobie "V-Z"Lub "KHNH", lub "RJ" i od razu mi lepiej, humor nawet mi w mig wraca ^^.

Przyznaje oczywiście racją piękny, co prawda pierwsza część się dłuży, jednak 2 rekompensuje wszystko, aż sobie włączę!!

użytkownik usunięty
girl07710

Taaa...
Wy tak gadacie o kazdym Bollywodzkim filmie. A taka prawda, ze w większosci te filmy nie są takie cudowne jak je opisujecie.

"Taaa...
Wy tak gadacie o kazdym Bollywodzkim filmie. A taka prawda, ze w większosci te filmy nie są takie cudowne jak je opisujecie. "
Jakie Wy?
O większości filmów tak gadamy?
Chyba Ci się coś pomyliło ;p
Zajrzyj np na forum przy filmie "Miłości nie oszukasz" http://www.filmweb.pl/f114521/Mi%C5%82o%C5%9Bci+nie+oszukasz,2004 -rzeczywiście same achy i ochy...

girl07710

Dopiero wczoraj obejrzałam "Veera-Zaarę" i jestem pod ogromnym wrażeniem. Macie rację, to jest przepiękny film i porusza prawdziwe problemy np. wykształcenie kobiet i możliwość robienia przez nie kariery, co w tamtych realiach nie jest tak oczywiste.
No i oczywiście wspaniałe plenery i zachwycająca muzyka, szczególnie piosenki "Do pal ruka" i "Tere liye". Według mnie to fantastyczny film i zakończenie świetne, w miarę możliwości oczywiście ;)
P.S. Aktorzy świetnie dobrani. Bardzo podobała mi sie tutaj Rani jako ambitna pani adwokat, chcąca dotrzeć do prawdy.

ocenił(a) film na 10
_Summer_

nawiązując do Rani to chyba jest jej najlepsza rola;) mnie osobiście podoba się jej głos, ta charakterystyczna chrypka;) zakończenie filmu możliwe praktycznie i w żadnym stopniu nie jest naciągane

deewana

Wcześniej nie przepadałam za Rani, dopiero po tym filmie ją doceniłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones