Preity Zinta

Preetam Singh

8,7
1 358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Preity Zinta

nie podoba mi się, że jest wyżej od Audrey Hepburn.

Lebron_Rezza

narpierw trzeba poznać potem komentować ...

Lebron_Rezza

no właśnie skoro jej nie znasz to nie powinnieneś się w ogóle wypowiadać na jej temat !!!

kinga_13_mili

temat zamknięty, miałem sprowokować rani, a sprowokowałem Ciebie;)

Lebron_Rezza

lebron. hepburn to dziadostwo w porównaniu z preity zintą!

MEGHA 96

Hehe;)

Lebron_Rezza

jeny, musimy się kłócić ;P każdy ma swoje ulubione aktorki

Lebron_Rezza

o gustach się nie dyskutuje...czasem tylko o opiniach

Lebron_Rezza

Hahahahaha, a potem się dziwicie, że świat jest taki po****ny:D:D:D:D.

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Właśnie tacy ludzie zaniżają średnią Bollywood :/ A potem inni się dziwią ,że na złą opinię reagujemy agresją. Jak chcecie ,żebyśmy byli milsi to przestańcie nas wk*urwiać takimi numerkami :/

Lebron_Rezza

Hahaha, ale ktoś tu ma gówniane poczucie humoru! Żeby nie znać zupełnie kogoś i dać 1/10 bo jest wyżej od kogoś tam kogo się lubi to trzeba być tylko idiotą! Skoro jest wyżej to pewnie jest od niej dużo lepsza, ale skąd ty to możesz wiedzieć jeśli nie widziałaś/eś z nią żadnego filmu?

Priya12

Trzeba mieć gówno zamiast poczucia humoru i być kompletnym idiotą/tką, by odkopywać dawno umarły temat będący na dodatek prowokacją dla pewnego trolla i jeszcze się bulwersować, że 1/10. Co cię to obchodzi, jakie daję oceny? I tak to nic nie zmieni, spójrz na oceny swoich koleżanek/kolegów wyżej. Czym jest przy nich moja marna ocenka?

Lebron_Rezza

Człowieku, pogrążasz się. A co ciebie to obchodzi czy ja sobie piszę w starym temacie? To że jest stary to znaczy że już zamknięty?? Chyba nie. A po drugie, tu nie chodzi o to że dałeś 1/10 tylko o to że oceniłeś wspaniałą aktorkę nie znając jej! Jak można kogoś ocenić jak się go nawet nie widziało w żadnym filmie. Tacy jak ty są na filmweb tylko po to żeby ich było na wierzchu, nie po to by sprawiedliwie oceniać.

Priya12

I don't think, so... Jednak to ty się pogrążasz, cały czas nie rozumiejąc, że to była prowokacja skierowana specjalnie do użytkownikczki _rani.
Nic mnie nie obchodzi, co robisz, jak spędzasz czas i co piszesz na filmwebie, ale wypowiedziałaś się w temacie dawno martwym, a do tego będącym oczywistą prowokacją, i to napisałaś całkiem serio. Uwierz mi, mam powody do wystawienia oceny 1/10 tej aktoreczce.

Lebron_Rezza

Jakie masz powody? Takie że jest lepsza od twojej innej ulubionej? nie rozśmieszaj mnie człowieku! a poza tym, jakie znaczenie ma to czy wątek jest stary czy nie? Jest, więc mam prawo się wypowiedzieć jeśli chcę. I ty sam odkopujesz ten temat tłumacząc się bez sensu. A samo to że zakładasz jakiś temat tylko po to by kogoś sprowokować to już na pewno dobrze o tobie nie świadczy jako o użytkowniku tej strony. Takie rzeczy załatwia się prywatnie.

Priya12

Nie, to ty mnie nie rozśmieszaj. Piszesz na serio cały czas w prowokacji nie będącej skierowanej do ciebie i wymagasz ode mnie argumentów, których nie mam ochoty pisać. Uwierz, że jeden z tych powodów to to, że średnia obejrzanych przeze mnie filmów z tą aktoreczką wynosi 1,0. Wystarczy do ocenienia na 1/10. I tyle, sprawa zamknięta, nie licz, że dalej będę ci odpisywać.

Lebron_Rezza

Ja nie mogę, ktoś tu chyba czytać nie potrafi... pokaż mi w którym zdaniu ja cię prosiłam o jakieś argumenty?? Ja ci tylko zwracam uwagę. A tak w ogóle, co ty piszesz, pisałeś że nie obejrzałeś z nią żadnego filmu a teraz nagle mówisz, że "średnia obejrzanych przeze mnie filmów z tą aktoreczką wynosi 1,0" no to chyba coś tu jest nie halo. I gdzie ja cały czas o prowokacji piszę? RAZ wspomniałam. I tak wiem, że jeszcze coś napiszesz. Natomiast ja kończę ten temat bo prowadzi donikąd.

Priya12

Pisałem ten temat przeszło rok temu... Dlatego mam troche z nią obejrzanych.

Lebron_Rezza

Aa no chyba że tak. To już się nie czepiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones