Preity Zinta

Preetam Singh

8,7
1 358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Preity Zinta

Kurde kto to w ogóle jest? Nie wiem czy to mi umknęły wszystkie filmy z nią, czy to po prostu
następna mało znana aktorka, która jakimś cudem trafiła na 5. MIEJSCE?

googaify

Nie jakimś cudem. Jeśli ktoś przekracza granicę 1000 głosów to automatycznie wskakuje do rankingu. Zazwyczaj na wysokie miejsca ponieważ na mało znanych aktorów głosują głównie ich sympatycy więc mają wysoką średnią.

krzychun

Jeden z powodów dlaczego ten ranking jest tak do d...

googaify

Nie znasz, bo pewnie nie oglądasz Bollywoodu, a szkoda, bo warto, aby poznać coś innego niż przereklamowany Hollywood. (;

użytkownik usunięty
Blon

na bank lepsza od poj***nej michelle pfeiffer ;p

W RAKINGU PRAKTYCZNIE SĄ SAME AMERYKAŃSKIE BEZTALĘCIA I BRZYDOTY A AKTOREK BOLLYWOOD( NAJWIĘKSZEJ WYTWURNI FILMOWEJ NA ŚWIECIE WIĘKSZEJ OD HOLLYWOOD.) PRAKTYCZNIE ( PARE AKTOREK PRZEWARZNIE SĄ TAM TYLKO AMERYKAŃSKIE) NIEMA BARDZO MNIE TO MARTWI.POWINO BYĆ WIECEJ AKTOREK INDYJSKICH W RAKIGU

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lebron_Rezza

haha dokładnie :D ten ranking to pośmiewisko

użytkownik usunięty
googaify

nawet mi nie mow. :F bueh.Ashley Greene i Nikki Reed w TOP 100? :D albo ta co grala w Step Up 1? :D
zenada.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rani_167

Bo drze ryja, jakbyś nie zauważyła, napisała wszystko WIELKIMI LITERAMI. Jakbyś czytała zasady pisania na forach internetowych, to byś wiedziała, że pisanie wielkimi literami oznacza krzyczenie.

Lebron_Rezza

A, zgłosiłem Twą wypowiedź do usunięcia, jak można nazywać kogoś ciotą. Widać, że nie skończyłaś jeszcze podstawówki.

Lebron_Rezza

to się jakby co odpisuję nie ryja a buzię no i nioemiałam zamiaru na nikogo krzyczeć po prostu tak pisałam bo dlamnie to bez różnicy dóże a małe . ale przyznaj lebron że zdenerwowałeś się za tego geja i ciotę....

rani_167

A kto by się nie zdenerwował, takimi wyzwiskami pokazałaś tylko brak klasy i inteligencji.

Lebron_Rezza

no cuż ty pokazałeś brak klasy i inteligencji gdy urzywałeś słów na k , w, sz . klasą to napewno niebyło nie sądzisz lebronku..........

rani_167

No ale to Ty zaczęłaś, chłopina się zdenerwował, też miałem coś napisać, ale się powstrzymałem.

B_janek

a kto do mnie najpierw napisał o ryju lebron oczywiście... więc ja mu odpowiedziałam w realu został by spoliczkowany ma szcześcię że tylko napisałam niebendzie już nikogo obrażał bo ja naprawdę nie chciałam nikogo urazić tym że pisze dużymi literami...

rani_167

takie gadanie to jest po prostu żałość...
nie obchodzi mnie czy dana aktorka jest hollywoodzka czy bollywoodzka... obchodzi mnie, która lepiej gra i jak bardzo jest utalentowana.
Chcesz mi powiedzieć, że ta laseczka z Bollywood jest lepsza niż chociażby Audrey Hepbirn, Meryl Streep, Cate Blanchett, Jodie Foster, Whoopi Goldberg?... mogłabym tak wymieniać godzinami. no proszę cię... chociaż co ja wymieniam te najbardziej utalentowane. Uważam, że ta laska nawet do aktorek młodych w sumie moim bardzo kiepskich typu America Ferrera czy Katherine Heigl by nie podskoczyła...

no ale wiadomo każdy ma swoje zdanie.

googaify

mnie nieobchodzi terz z jakiego aktorka jest kraju chcę żeby umniała pokazać uczucia swojej bochaterki ....bo w holly niema praktycznie prucz( przemineło z wiatrem , wichrowe wzgurza) prawdziwego filmu o miłości w holly nie zdarzają się takie historie jak w żonie dla zuchwałych z bolly

rani_167

Zdarzają się - Śniadanie u Tiffany'ego, Rzymskie wakacje, Casablanca... Ogólnie nie interesują mnie melodramaty czy komedie romantyczne, ale te obejrzałem z największą przyjemnością;) Pozdrawiam.

PS. Proszę, staraj się pisać bez błędów, bo to aż w oczy kłuje ;)

ej no nie przesadzaj... Michelle Pfeiffer moim zdaniem nie zasługuje na miejsce, na którym się znajduję, ale jest wspaniałą, zjawiskową aktorką i zostanie słusznie zapamiętana dłużej niż twoja... zaraz jak jej tam... Peity Zinta. Poza tym bardzo cię prosze, daruj sobie epitety... czy Pfeiffer ci coś zrobiła?

Blon

nie oglądam to fakt, ale to nie znaczy, że nigdy nie oglądałam ;) to zdecydowanie nie moje klimaty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones