Preity Zinta

Preetam Singh

8,7
1 358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Preity Zinta

Daje jej 3/10. Na razie widziałam z nią tylko ten jeden film, ale na oku Jakoś mi ona nie podchodzi. Jej "aktorstwo". Wolę Aishwaryę Rai, Kajol i Sushmitę Sen.

EM_DE_KE_AS

Rzeczywiście w KHNH była taka sobie...
Nie wiem, jaki film z nią widziałaś, ale polecam "nigdy nie mów żegnaj", "veer-zaara" i "salaam namaste"... W starszych filmach Preity nie była dobrą aktorką ale z czasem to się zmieniło, tak samo jak u Rani :)

użytkownik usunięty
Madleen

A mi właśnie Aishwariya nie podchodzi. Priety to moim zdaniem o niebo lepsza aktorka od Ash... Ja nie rozumiem jak można być tak ślepym? I nie chodzi tu o założyciela tematu, ale o innych ktozy także tak twierdza...

EM_DE_KE_AS

A ja lubię i Preity i Aish i Rani i Kajol :P Każda z nich gra inaczej i bardzo dobrze ;) Ale z tego towarzystwa jakoś najbardzij sympatią darzę Kajol :)

użytkownik usunięty
Sangita

Ja tak samo Kajol, ale jeszcze w dodatkowo Rani bardzo lubię:) Zgadzam się, iż każda gra inaczej jednak Aish nie ma w sobie tego, co oczekuję od dobrej aktorki... może się nie znam, jednak nie przypadła mi do gustu, a jak wiadomo gusta są różne:)

Ja po obejrzeniu Yuva byłam pod ogromnym wrażeniem Rani.. Po Veer-Zara wrażenie wzrosło jeszcze bardziej, a po wczorajszym Black.. Ogromny talent, naprawdę.. Grała świetnie :)
Aish najbardziej mi pasuje do grania w typowych romansach.. Nie wyobrażam sobie jej np w takiej roli jak Rani w Veer-Zara, czy Black..
A propo Veer-Zara, Preity zagrała tam fenomenalnie :)

użytkownik usunięty
Sangita

Też tak myślę, Aish nie absorbuje szczególnym talentem tylko urodą, więc wiadome, że poważnej roli nie zagra:)

Aż mi przyszła ochota na "V-Z" :D

Chociaż przyznam, że w Devdas zagrała bardzo dobrze :)
Ja niedawno Veer-Zara oglądałam (w końcu, bo 'brałam się' za ten film chyba od pół roku :p ), ale wiem, że będę do niego wracać :D

użytkownik usunięty
Sangita

Ale przyznaj, że Madhuri ją przebiła nie tylko wtańcu, ale i w grze :D

Przyznaję ;) ale z filmów, które widziałam z Aish, w tym najlepiej wg mnie zagrała :)

EM_DE_KE_AS

Nie rozumiem dlaczego nie podobała się wam Preity w "KHNH". Zagrała tam postać bardzo współczesnej dziewczyny, myślącej o karierze i nie mającej czasu na miłość, a przecież własnie takie są teraz młode kobiety. Podobało mi się to, jak miłość znalazła ją sama ;) Poza tym Naina była bardzo realistyczną postacią i nie trudno się z nią identyfikować.

_Summer_

mi postać Preity w gdyby jutra nie było bardzo mi się podobała,rzeczywiście bardzo realistyczna postać.muszę powiedzieć że mam coś z Neiny .raczej nie z wyglądu tylko z charakteru.co do ash to myślę że najlepiej wyglądała w devdasie .ale jak na aktorkę jest dobra .Preity też jest dobra chociaż myślę że najleprza jest z wszystkich kajol.

EM_DE_KE_AS

Mi się jako Neina bardzo podobała! A ze wszystkich które wymieniłaś najlepsza jest Kajol.

użytkownik usunięty
lizzy09

Tylko jeden film i już ocena 3/10???? W KHNH była 8/10, w Veer-Zarra 9/10 a w Salaam Namaste (<3) 11/10 :P

EM_DE_KE_AS

Tą aktorkę jak dotąd widziałam jedynie w "Gdyby jutra nie było", gdzie zagrała słabo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones