Preity Zinta

Preetam Singh

8,7
1 358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Preity Zinta

Preity Zinta zagrała w wielu filmach, ale rzaden nie był dobry(moim zdaniem). Zdecydowanie lepszą aktorką od niej jest KAJOL lub
Rani Mukherjje. Co wy na to?

ABunty

Bogini? Raczej nie!.Ja też uwarzam, że kajol jest boginią!.
Karzdy film z kajol jest fantastyczny i niezapomniany!.

Khan_3

Moim zdaniem Preity jest jedna z najlepszych aktorek w bollywood.Jak narazie widzialam 3 filmy z jej udzialem i mysle,ze zagrala tam bardzo dobrze.Kajol tez bardzo lubie,a co do Rani...Jakos nie moge sie do niej przekonac,podobala mi sie w BaB,ale w KKHH zagrala wedlug mnie koszmarnie.Tak wiec jek dla mnie no.1 sa Kajol i Preity

_Mia_

Zinta jest dobrą aktorką ale puki co nie pokazała jeszcze wszystkiego
Rani i Kajol to jednak klasa wyżej. W KKHH Rani zagrała jak miała , miała tam przedewszystkim wygladac nie miała wiele do grania. to był praktycznie jeje debiut i wystarczy porównac jak wtedy a dzisiaj jej rola w black to było mistrzostwo !

Bene

Preity jest bardzo fajna i świetnie gra! ostatnio widziałam Saalam Namaste bardzo fajnie w nim grała .

ABunty

'Żaden nie był dobry' ??!! Że co? Eeee, no raczej nie. Ja KOCHAM wszystkie jej filmy! Każdy jest inny i każdy tak samo piękny. Sorry ale strasznie wkurzają mnie takie krytyki bo Preity jest moją ulubioną aktorką! :P
Kajol i Rani też bardzo BARDZO lubię... ale one są po prostu inne od Preity! Ja nawet nie mogłabym porównać ze sobą

użytkownik usunięty
Iga_Zaara

zgadzam się z igą zaara ona jest super a kal ho naa ho jest wyjebane w kosmos...nigdy mi się ten film nie znudzi ;)

ABunty

Ja ją widzialam w 8 filmach i we wszystckich bardzo mi sie podobala!!

ABunty

Mnie filmy urzekly, ale ona jakos nie przekonala... Zdecydowanie wole Kajol i Rani. Ale to juz kwestia gustu.

ABunty

Mnie filmy urzekly ale ona do siebie nie przekonala. Zdecydowanie wole na pierwszym miejscu Kajol, Aishwarya Rai na drugim a na trzecim Rani.

Jacky_Firth_Northam

preity jest świetną aktorką:P i posiada najładniejszy uśmiech w bollywoodzie:) uwielbiam filmy z nią, na mojej liście jest za Juhi i Kajol

ABunty

Dobra aktorka i zagrała w wielu dobrych filmach np. w "Gdyby jutra nie było"!!!

ABunty

Preity jest moją ulubioną aktorką Bollywood! Uważam, ze umie się odnaleźć w kazdej roli. Co ciekawe postanowiła się podszkolic, by zmienić trochę swój filmowy wizerunek. Preity się rozwija i z kazdym nowym filmem lepiej mi się podoba jej gra! Co do kajol- jest świetną aktorką, ale nie widzę jej jakoś w roli cierpiącej, nowoczesnej kobiety. A co do rani- jakoś nie przypada mi do gustu jej granie. gra trochę sztucznie, bez czucia!

VanessaLorca

Preity to najlepsza aktorka w Bollywood. Jest bardzo nowoczesna nie boi się pokazać więcej siebie w przeciwieństwie do innych aktorek które tylko latają w tych swoich sari imoim zdaniem jest najpięknięjszą aktorką na świecie.

ABunty

Moim zdaniem trudno porównywać ze sobą te aktorki. Każda z nich ma swój własny styl i urok. Coś co cię przyciąga. Obejrzałem sporo filmów z Preity i nie powiem aby któryś z nich mi sie nie podobał (czytaj : jej aktorstwo).
Jeśli chodzi o jej wygląd (swoją drogą dziwne że to kobiety się tu wypowaiadają) to jest po prostu śliczna. Figlarny uśmiech, czarujące oczy i niezła sylwetka.
Moim zdaniem nie jest boginią i nie jest też złą aktorką !

AntyQue

Ona jest boginią!!! Jest śliczna, świetnie gra, naprawde jest świetna. Jest królową Bollywood:)

ABunty

Bogini. A ty tak po pierwsze naucz sie pisać,chyba żaden a nie rzaden...

Lewaa

KANK czy KHNH to moim zdaniem dobre filmy i Preity w nich grała.

użytkownik usunięty
ABunty

Bogini to za dużo powiedziane. Oglądałam kilka filmów z jej udziałem, faktycznie na początku bardzo raził brak warsztatu aktorskiego, wczoraj obejrzałam Salaam Namaste i chyba w tym filmie podobała mi się najbardziej. Rai, Kajol i Zinta to moje trzy ulubione aktorki, na równorzędnych miejscach.

Jeszcze dodałbym Madhuri i Tanishę Mukherjee.
Preity gra zmiennie, raz dobrze raz już gorzej

ABunty

moim zdaniem pereity zinta jest bardzo dobra aktorka ale kajol jest naj leprza aktorko jak dla mnie pozdrawiam.

ABunty

Matko, ludzie, nauczcie się pisac!! "karzdy", "rzaden" co to za słowa? Zlitujcie sie, mdli mnie na widok takich banalnych błędów... A co do Preity, jest to bardzo dobra aktorka... Osobiście wolę Rani Mukherjee, ale Preity jest z pewnością lepsza od Kajol :D

ABunty

Kajol jest moją ulubioną bollywoodzką aktorką. Rani lubię i jest lepszą aktorką niż Preity :)

fondzia

A ja najbardziej lubię Rani i Kajol, ale Preity też jest dobrą aktorką bardzo fajnie zagrała w KANK i ,, Gdyby jutra nie było'' moim ulubionym filmie :D

dagmaraa12345

Ja nie przepadam za Kajol, Ranni i Preity to moje idolki one zarąbiście grają w filmach.... Naturalnie i pięknie ;]

ABunty

Ja nie uważam żeby Kajol była lepszą aktorką od Preity.......wprawdzie je początki nie były za ciekawe ale teraz jest naprawde świetna.......Od Kajol i Preity jednak bardziej wole oglądać Rani i Ash......

waszka118

Jeśli chodzi o Preity, to ja nic do niej nie mam, bardzo ją lubię. Potrafi zagrać piękność z makijażem i bez niego (patrz: KANK, SN)... Ale dla mnie numerem 1 jest Kajol. Uwielbiam jej energię i żywiołowość. Podziwiam jej rolę w Fanna i już nie mogę się doczekać MNIK... Rani też bardzo lubię. A Ash jest jak dla mnie trochę sztuczna, talent może i ma, ale w wywiadach robi z siebie słodką idiotkę (bez urazy)...

Madleen

mówimy o Preity nie o Kajol ;D nie zmieniać tematu :devil:

lilly405

No tak, ale sama założycielka tego tematu mówi: "Preity Zinta zagrała w wielu filmach, ale żaden nie był dobry(moim zdaniem). Zdecydowanie lepszą aktorką od niej jest KAJOL lub Rani Mukherjje. Co wy na to? " Skoro się pyta, co my na to, to ja odpowiadam, że wolę Kajol. A o Preity też się wypowiedziałam na początku :P

Madleen

jak zaden nie byl dobry co wy gadacie xDDD jest sto razy lepsza w aktorstwie niz Ash :P

lilly405

No ja nie mówię, że żaden z jej filmów nie był dobry. I na pewno aktorsko jest też lepsza niż Ash-zgadzam się. Preity ma wiele świetnych ról na swoim koncie, m.in: Rhea w KANK, Zaara w V-Z, Ambar w SN i inne...
PS: zapraszam bollymaniaków na mój plebiscyt na najlepszy teledysk-więcej szczegółów na moim blogu :P

Madleen

Zgadzam się z Tobą Madleen. Kajol jest lepsza, ale ja bardzo lubię Preity. Ona gra w nieco odmienny sposób. Inaczej też ma dobrane role. Nie wyobrażam sobie Kajol w "Veer-Zaarze". Jakoś mi nie pasuje. Prity zagrała ją doskonale. Co do energii to jej chyba też nie brak:
http://www.youtube.com/watch?v=S_eEJaPYSAY
http://www.youtube.com/watch?v=h0gu3kRC94c
http://www.youtube.com/watch?v=oK1MJDOzePc
http://www.youtube.com/watch?v=82MzPnJVEyk
http://www.youtube.com/watch?v=GIttfFmthHs
I na zakończenie:
http://www.youtube.com/watch?v=Zq1S9Fdgqtc
http://www.youtube.com/watch?v=MWB1VBSltTY
I jak tu jej nie kochać?

ABunty

Ja się nie zgadzam z tym co piszecie. Owszem ja tez najbardziej lubie Kajol Devgan ale Preity Zinta jest także wspaniałą aktorką spójrzcie na film z Preity i Saifem Alim Khanem pt."Saalam Namaste" świetnie gra a w tym filmie najbardziej mi sie podoba fajna role zagrala równiez w "Khabi Alvida Naa Khena"

Natalus304

O tym mówimy, że obie są świetne :P Tylko Kajol jak dla mnie jest lepszą aktorki od Preity. Ale tak jak powiedziała Marquerite, w roli Zaary nie wyobrażam sobie nikogo innego. To jedna z najlepszych ról Preity :)

Madleen

Kajol jest moją ulubioną aktorką bollywoodzką, ale tuż za nią jest Preity. Bardzo lubie je obie. Chciałabym zobaczyć je razem na ekranie w jednym filmie.

ABunty

uważam, że "Nigdy nie mów żegnaj" było naprawdę świetne :)
a Preity jest prześliczna!
gra jak gra, ale jak na ich standardy chyba w porządku ;)

użytkownik usunięty
smerfetka

Uwielbiam Preity :P Jest moją ulubioną aktorką.I mogę powiedzieć,że Preity to bogini :P A Kajol przykro mi ale nie lubię :/ Każdy ma inne zdanie :)

ABunty

ja jestem do niej tak średnio przekonana...
W "Gdyby jutra nie było" była ok, natomiast w Salaam Namaste i w Veer Zaara tak średnio :/

ABunty

nie wiem jak można stwierdzic ze żaden film z Preity nie był dobry. Moim zdaniem Salaam Namaste, KHNH, Veer-Zaara, KANK to jedne z najlepszych filmów jakie powstały w Bollywood. co do gry Preity to myśle że wnosi do filmów wiele świeżości i gra bardzo dobrze. Wyrażnie wyróżnia się spośród innych indyjskich aktorek silnym charakterem co bardzo mi się w niej podoba. Myśle że nie powinno się oceniac aktorek poprzez porównania bo to nie ma sensu!

ejka_2

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Ja także bardzo cenię tę aktorkę ;)

użytkownik usunięty
apena

Słusznie ! Kazda ma inny sposób gry, wiec nie da sie ich od tak porównać. Ja do kazdej z wymienionych aktorek nic nie mam, kazda ma w sobie to coś. A Priety jest jedna z najlepszych aktorek Bollywood.

ejka_2

Ja lubię tę aktorkę. Uważam, że jest bardzo dobra i potrafi wzruszyć.
Co do jej urody, faktycznie jest ładna. Oczywiście porównywanie jest bez sensu, gdyz każda aktorka jest inna, ma swój styl, a każdy widz ma inny gust. Niezbyt trafnym pomysłem jest też ciagłe porównywanie Preity do Kajol, gdyż wg mnie są one zupełnie różne, mają inny typ urody itp. itd.

użytkownik usunięty
_Summer_

Prawda! Priety nie jest zbyt ładna, jednak aktorką jest boską:) Jak sobie ją wyobrażam to widzę scenę z "Kank" i piękny policzek :P

A mi się strasznie podoba jej uroda ;))
chociaż jeszcze bardziej podoba mi się ashwarya rai. Ale nie ma co porównywać :))

apena

Ja bym ASH do Preity nie porównywała... Preity jest śliczna i naturalna, a Ash, no cóż.... jak dla mnie bez talentu aktorskiego, z urodą-za sztuczna, tylko potrafi tańczyć, ale w tym Madhuri ją i tak przebija...

użytkownik usunięty
Madleen

Madleen jakbyś mi w myślach czytała:) Dokładnie tak jest jak piszesz:D

Ja też cenię sobie w aktorkach/aktorkach naturalność, a nie talent chirurgów plastycznych czy ton makijażu itp. Część aktorek indyjskich wygląda naturalnie, natomiast część, podobnie jak ich koleżanki z Hollywood upodabniają się do lalek Barbie niepodobnych do żywych ludzi. Mam tu na myśli m. in. Ash. Preity wg mnie symbolizuje naturalność i świeżosść.
P.S. Czy nie uważacie, że świetnie wygląda w krótszych włosach??

_Summer_

Dla mnie Preity wygląda dobrze w długich i krótkich włosach, tak samo w makijażu jak i bez :P
Princessarwena, my prawie bez słów się rozumiemy :p

użytkownik usunięty
Madleen

Madleen ja wiem^^ Jak duchowe siostry:D

A tak apropo włosów Priety to pięknie wygląda w kręconych:D

o tak ... uwielbiam ją w kręconych ! cudowna ;))

apena

W kręconych włosach równiez dobrze wygląda, ale na tym zdjęciu na stronie w ogóle nie jest do siebie podobna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones