Preity Zinta

Preetam Singh

8,7
1 358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Preity Zinta

Wspaniała aktorka

użytkownik usunięty

Uwielbiam ją jest wspaniałą aktorką od razu ją polubiłam szkoda że już nie gra.

To tylko "chwilowy" przestój w karierze. :)

użytkownik usunięty
Seniorita_Paulita

Nie sądzę już wogólę nie gra ostatnie jej role to gościnne wystąpienia a chętnie ją zobaczę np. z Saifem lub kimkolwiek. A teraz ona ma jakiś własny program chyba no cóż szkoda.

Z tego co śledzę jej wpisy na Twitterze, to nigdy nie powiedziała, że już nie wróci do filmu. Zapamiętałam jeden z jej wpisów, w którym pisała, że wróci, jak "zrobi ze sobą porządek" (coś w tę mańkę, już jakiś czas temu to pisała xD) Poza tym zastanawiam się, jak z tym jej najnowszym filmem "Ishq in Paris", czy będzie tam grać, czy tylko zajmuje się produkcją/reżyserką(?) Swoją drogą ciekawa sprawa z tym filmem, jako że to produkcja niskobudżetowa, Preity na Twitterze szukała osób, które jej w kręceniu pomogą za darmo czy tam za jakąś niską stawkę (aktorów też :D) Aż żal, ze się nie mieszka w Paryżu! ;)

użytkownik usunięty
Seniorita_Paulita

Tak ale właśnie widziałam jej zdjęcia szczerze wygląda jak 16-latka taki porządek ze sobą zrobiła :D wygląda super a co do tego filmu nie wiem nic.

Nie widziałam chyba zbyt wielu jej aktualnych zdjęć... Co do powrotu do kariery, historia zna różne przypadki, kiedy to po kilku latach aktorzy wracali do gry, także trzymam kciuki i za powrót Preity, w końcu to jedna z moich ukochanych aktorek w Bolly...

użytkownik usunięty
Seniorita_Paulita

Moja też uwielbiam ją z Saifem i Abhiskiem. Ona jest taka ładna i zdolna i strasznie jej figura się zmieniła od debiutu w Dil se a wtedy była pulchna.

Widać, że w końcu Preity powraca na ekrany. Podobno po "Ishq in Paris" podpisała już kontrakty na 3 nowe filmy !!! ;) Przydałby się jakiś fajny film z jej udziałem, np. w duecie z Saifem. ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones