Preity Zinta

Preetam Singh

8,7
1 358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Preity Zinta

hejka... spojrzcie jesxzcze raz na filmografie Preitki... widzicie ten sam blad co ja? PRZECIEZ PREITKA NIE GRALA W KABHI ALVIDA NAA KEHNA jakiejs Kiran Reddy, tylko Rheę, żone Deva... poprawcie ten blad... zreszta podobnie jest u Rani Mukhrjee... napisane jest KABHI ALVIDA NAA KEHNA- Shalini Sharma ... a przeciez ona grala Maię... dziwią mnie te bledy na filmwebie... zgadzacie sie ze mna??

Daggulka_Preity

Mnie strasznie raża w oczy bo jak ktos nie wie lub nie jest pewny to niech nie pisze...tylko po yo by zdobyc te punkty...ktos widac sie nie przułożył

amrita2175

A weryfikatorzy nawet nie raczą tego sprawdzić. Co się tu dzieje....

Daggulka_Preity

faktycznie... rażacy błąd... niech to poprawią! Bzdury piszą... eh;/

VanessaLorca

A mnie nie chcą zaakceptować oczywistych faktów, a innym uznają wszystko... Zgroza.

Kinomaniaczka_

dzieki za madre wypowiedzi:P wlasnie, to dziwne, ze ktos taki jak weryfikatorzy nie sprawdzaja tylko dodaja... a spojrzcie na rani mukherjee... tez pisze jakas inna babka... shalini chyba:P a tak to pisze w kanku rani mukerjii... wychodzi na to, ze sa dwie osoby o identycznym nazwisku na filmwebie i weryfikatorzy zrobili blad... ok, ale preity nie mozemy wybaczyc:))

Daggulka_Preity

właśnie też to zauważyłam na początku myślałam że może lektor w filmie się naćpał xD ale widzę że ok... a może to podwójna osobowość? ;p a tak serio to można można to zgłosić do moderatora? buziaczki dla wszystkich fanów bolly ;*

Netinka

jasne, ze podwojna :) ja juz zglaszalam :) zignorowali :) buziaki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones