Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 549 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

Takiego tematu tutaj chyba jeszcze nie było. Na forum bollywood.pun.pl znalazłam temat, co fanów najbardziej denerwuje w Shahrukhu? Zastanawiam się, co was w nim drażni. Wiadomo, że nawet i ideały mają wady.
Mnie denerwowało w nim to, jak palił. Osobiście nie lubię jak ktoś z mojej rodziny pali. Z kolei czasami mam wrażenie, że jest go wszędzie zbyt pełno, co nie oznacza, ze go nie ubóstwiam, choć zawsze się nad tym zastanawiam, czy ubóstwiam postacie, które gra, czy jego? Ktoś na www.bollywood.pun.pl napisał, ze denerwuję go to jak SRK trzęsie głową i gra w filmach idiotę.
A jakie jest wasze zdanie?

one_blood

denerwować to mnie chyba nic nie denerwuje, ale nie pasuje mi właśnie do niego to, że pali.
hmmm a to potrząsanie głową samo by mi nie przyszło do głowy... ale nie przepadam jakoś za tym, on tak zawsze robi chyba jak się denerwuje :p a ja nie lubię oglądać jak się denerwuje;]
Za mało filmów chyba oglądnąłem bo jeszcze nie widziałem jak gra idiotę:p w czym np?

KonradJS2

Nic;]
Ale czasami to ze tak daleko jest(mieszka)i czasem to ze ma zone ale to moj
kompleks wiec nie przejmujcie sie;]

one_blood

hmm... a mnie NIE denerwuje, ale po prostu nie lubię jak SRK ma włosy opłukane w żelu/wodzie (?) i zaczesane do tyłu;) na szczęście to tylko w niektórych filmach, bo na codzień nosi się tak, że mu do twarzy:D

oldschool_punk00

rzeczywiście głupio wygląda z włosami na żel z zaczesem do tyłu;>

one_blood

mnie denerwuje, że jest ideałem i nie mogę się z nim spotkać osobiście ;))

palenie nie, trzęsienia głową to wg nie widzę, nie wiem o co chodzi.
jedynie że o ten słodki ruch jak włosy odrzuca, to nie denerwuje tylko
czaruje!

użytkownik usunięty
emily91

za dużo płacze ;) i marszczy przy tym brwi xD

oj tak!! Za mocno wyraża emocje ale to taka kultura i wymogi gry

kasia2409

Mnie nic w nim nie denerwuję.Za mocno wyraża emocje ?! Dla mnie robi to idealnie realistycznie i tak przekonująco że chwyta za serce , odczuwa się jego radość i smutek.

Preity27

Tak to prawda:D Shahrukh nie ma problemu z przesadną grą, to już raczej Johnny Lever;)

oldschool_punk00

Johny Lever, yyy, jak ten gościu mnie wkurza! Ostatnio widzę go w każdym filmie - i w tych starych i nowszych, zawsze jakaś mała, głupia rola mu się znajdzie. Psuje mi cały film.

A co do SRK i tego, co mnie w nim denerwuje... Hmm, no raczej nic :D A do jego wyrażania uczuć nie mam zastrzeżeń. Jak on ryczy jak bóbr - to ja razem z nim, jak się cieszy jak "głupek" - to ja też :)

one_blood

Moim osobistym zdaniem właśnie taki ShahRukh - płaczliwy(KKKG),very sexi( Gdyby jutra nie było),ambitny (Chak De India), odważny (Josh),mający często dwie twarze (Rab Ne Bana Di Jodi, Main Hoo Naa), roztańczony (Om Shanti Om), bezwzględny (Don), kochający (KKHH) i jeszcze mogłabym tak dłuugo wymieniać, nie ma w sobie nic co mogłoby się nie podobać;)Chociaż "sori" chyba nie lubię jak podczas śpiewania rozkłada zawsze ręce, działa to na mnie drażniąco;)Pozdrawiam ciepło ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones